Четвер 25 Лип 2019

Захисний лак для природнього каменю

Захисний лак для природнього каменю акрилово-силіконовий водорозчинний

 

Захисний лак для природнього каменю акрилово-силіконовий, водорозчинний призначений для зміцнення природнього каменю, який застосовується для облицювання будинків, огорож і камінів. Також призначений для натурального річкового каменю. Захисний лак також можна застосовувати для захисту інших пористих поверхонь.

Захисний лак попереджає ерозію каменя – зокрема облицювання будинків, огорож. Захисний лак має дуже добрі гідрофобні властивості, завдяки чому запобігає проникненню вологи в основу. Захисний лак містить компоненти, які збільшують термін служби захищених поверхонь і дозволяють легко утримувати їх в чистоті.

Захисний лак можна застосовувати назовні та всередині приміщень.

ХАРАКТЕРИСТИКА: Композиція відповідно підібраних смол забезпечує дуже добре проникнення захисного лаку в основу. Продукт водорозчинний, акрил-силіконовий Додаток силіконових компонентів забезпечує гідрофобність поверхні. Поверхні, пофарбовані 2 або 3 рази, отримують тонкий лаковий шар.

 

 

032 2405195, 098 1343003


032 2405195, 098 1343003


Надіслати листа автору

Переглядів: 2329
Додати коментар
  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.