Четвер 18 Сер 2016

Інтернет-магазин "Сяйво"

Сьогодні в інтернет – магазині можна придбати все, об’єми торгівлі стабільно зростають. Це закономірно – купуючи речі в реальних магазинах, люди керуються не бажаннями, а порадами продавців-консультантів, які не завжди надають об’єктивну інформацію. Інтернет дає нижчу ціну і набагато більше можливостей розібратися з характеристиками, вивчити відгуки інших покупців та й асортимент інтернет-магазину значно переважає. 

 

Але є суттєвий недолік – потенційна можливість помилитися або навіть бути обдуреним. Куплений в інтернет–магазині товар не можливо «помацати», подивитися та і особливо перевіряти його в пункті видачі не будуть і не вміють – адже в них товар дуже різноплановий від футболки до комп’ютерних комплектуючих.

   МИ ОБ’ЄДНУЄМО ПЕРЕВАГИ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ З ПЕРЕВАГАМИ ТРАДИЦІЙНОЇ ТОРГІВЛІ.

А саме: купуючи побутову техніку у нас, ви отримуєте ціну інтернет-магазину і здіснюєте покупку в реальному магазині побутової техніки "СЯЙВО", що знаходитися вже понад 30 років на вул. Гнатюка, 13 у м. Львові.


(067)905-65-36


Надіслати листа автору

Переглядів: 684
Додати коментар
  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.