Четвер 23 Лис 2017

Евакуатор "Сервіс "Тачки"

Евакуатор "Сервіс "Тачки" - цілодобово та недорого.

Виклик евакуатора та перевезення несправного авто до місця ремонту (або до вказаного місця) цілодобово та недорого. Перевезення негабаритних вантажів, причепів та кіосків-магазинів. Евакуація авто після ДТП. Технічна допомога у дорозі.

Ми пропонуємо: - виклик евакуатора на місце поломки та перевезення несправного авто до місця ремонту (або до вказаного місця) цілодобово та недорого; - евакуацію авто після ДТП; - технічну допомога у дорозі: підзарядка акумулятора, підвезення палива, заміна пошкодженого колеса; - перевезеня негабаритних вантажів; - перевезеня причепів та кіосків-магазинів.

Послуги евакуатора, підзарядка акумулятора, заміна колеса і транспортування спеціальним автомобілем до найближчої станції ремонту чи за будь-якою іншою адресою за Вашим бажанням – це сервіс, корисний і необхідний для будь-якого автомобіліста який цінує свій час і своє авто!

м Львів, вул. Перфецького, 6 (096) 103-103-5

tachki.lviv.ua etachki@meta.ua


(096) 103-103-5


Надіслати листа автору

Переглядів: 526
Додати коментар
  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.