ТНВЭД | УКТЗЕД 2011 | Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності 2011| Товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности


Розділ ХIV
ПЕРЛИ ПРИРОДНІ АБО КУЛЬТИВОВАНІ, ДОРОГОЦІННЕ АБО НАПІВДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ, ДОРОГОЦІННІ МЕТАЛИ, МЕТАЛИ, ПЛАКОВАНІ ДОРОГОЦІННИМИ МЕТАЛАМИ, ТА ВИРОБИ З НИХ; БІЖУТЕРІЯ; МОНЕТИ


Група 71
Перли природні або культивовані, дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння, дорогоцінні метали, метали, плаковані дорогоцінними металами, та вироби з них; біжутерія; монети


Примітки:

1. Відповідно до примітки 1 (а) розділу VI і наведених нижче винятків ця група включає будь-які вироби, що складаються повністю або частково:

(а) з природних або культивованих перлів чи з дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння (природного, штучного чи реконструйованого); або

(b) з дорогоцінних металів або з металів, плакованих дорогоцінними металами.

2. (A) До товарних позицій 7113, 7114 та 7115 не включаються вироби, в яких дорогоцінний метал або метали, плаковані дорогоцінними металами, становлять незначну частину у формі дрібних оздоблень (наприклад монограми, каблучки, обідки), та положення примітки 1 (b) не поширюються на ці вироби;

(B) до товарної позиції 7116 не включаються вироби, які містять дорогоцінні метали або метали, плаковані дорогоцінними металами (крім дрібних складових частин).

3. До цієї групи не включаються:

(а) амальгами дорогоцінних металів або дорогоцінні метали у колоїдному стані (товарна позиція 2843);

(b) стерильні матеріали для накладання хірургічних швів, матеріали для пломбування зубів та інші товари групи 30;

(c) товари групи 32 (наприклад глянси);

(d) каталізатори на носіях (товарна позиція 3815);

(e) вироби товарних позицій 4202 та 4203 (див. примітку 2 (B) до групи 42);

(f) вироби товарної позиції 4303 або 4304;

(g) товари розділу ХI (текстильні матеріали та вироби з таких матеріалів);

(h) взуття, головні убори та інші вироби групи 64 або 65;

(ij) парасольки, палиці та інші вироби групи 66;

(k) абразивні матеріали товарної позиції 6804 або 6805 чи групи 82, що містять кришиво або порошок дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння (природного або штучного); інструменти групи 82 з робочою частиною, що складається з дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння (природного, штучного або реконструйованого); механізми, механічні пристрої, електричні товари або їх частини розділу ХVI. Проте вироби та їх частини, що складаються цілком з дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння (природного, штучного або реконструйованого), включаються до цієї групи, за винятком незакріплених, оброблених сапфірів та алмазів для голок звукознімачів (товарна позиція 8522);

(l) вироби груп 90, 91 та 92 (наукові прилади, годинники всіх видів та музичні інструменти);

(m) зброя або її частини (група 93);

(n) вироби, зазначені в примітці 2 до групи 95;

(o) вироби групи 96 відповідно до примітки 4 до групи 96; або

(p) оригінали скульптур або статуеток (товарна позиція 9703), предмети колекціонування (товарна позиція 9705) або антикваріат віком понад сто років (товарна позиція 9706), крім природних та культивованих перлів або дорогоцінного чи напівдорогоцінного каміння.

4. (A) Термін "дорогоцінний метал" означає срібло, золото та платину;

(B) термін "платина" означає платину, іридій, осмій, паладій, родій та рутеній;

(C) термін "дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння" не включає матеріали, зазначені у примітці 2 (b) до групи 96.

5. У цій групі будь-який сплав (включаючи спечену (агломеровану) суміш та інтерметалеву сполуку), що містить дорогоцінний метал, означає сплав дорогоцінного металу, якщо частка дорогоцінного металу в сплаві становить не менш як 2 мас.%. Сплави дорогоцінних металів слід класифікувати відповідно до таких правил:

(а) сплав, що містить 2 мас.% або більше платини класифікується як сплав платини;

(b) сплав, що містить 2 мас.% або більше золота, але без платини, або з вмістом менш як 2 мас.% платини, класифікується як сплав золота;

(c) інші сплави, що містять 2 мас.% або більше срібла, класифікуються як сплави срібла.

6. Якщо у контексті не обумовлено інше, будь-яке посилання в УКТЗЕД на дорогоцінні метали чи на будь-який конкретний дорогоцінний метал включає в себе також посилання на сплави дорогоцінних металів чи конкретного металу відповідно до правил, зазначених в примітці 5. Проте це не стосується металів, плакованих дорогоцінними металами, недорогоцінних металів або неметалів, покритих дорогоцінними металами гальванічним способом.

7. В УКТЗЕД термін "метал, плакований дорогоцінним металом" означає виріб, виготовлений на основі металу, в якому на одну або більше поверхонь нанесено покриття з дорогоцінного металу методом напаювання, зварювання, гарячої прокатки або із застосуванням іншого механічного процесу. Якщо у контексті не обумовлено інше, цей термін означає також недорогоцінний метал, інкрустований дорогоцінним металом.

8. За умови дотримання положення примітки 1 (а) до розділу VI товари, що відповідають опису товарної позиції 7112, повинні включатися лише до цієї товарної позиції і ні до якої іншої товарної позиції УКТЗЕД.

9. У товарній позиції 7113 термін "ювелірні вироби" означає:

(а) будь-які невеликі предмети як особисті прикраси (наприклад каблучки, браслети, кольє, брошки, сережки, ланцюжки для годинників, брелоки, кулони, шпильки для краваток, запонки, релігійні або інші медалі та знаки); і

(b) вироби для особистого користування, призначені для носіння у кишенях, жіночих сумочках або на тілі (наприклад портсигари, табакерки, коробочки для таблеток, пудрениці, гаманці на ланцюжках або чотки).

Ці вироби можуть бути об’єднані або прикрашені, наприклад, природними або культивованими перлами, дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, штучним або реконструйованим дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, виробами з панцира черепахи, перламутром, слоновою кісткою, природним або реконструйованим бурштином, гагатом або коралом.

10. У товарній позиції 7114 термін "вироби майстрів золотих і срібних справ" означає прикраси, посуд та столові прибори, туалетні набори, приладдя для куріння та інші вироби для домашнього вжитку, оздоблення інтер’єру, предмети релігійного культу.

11. У товарній позиції 7117 термін "біжутерія" означає ювелірні вироби, визначення яких подано у примітці 9 (а) (за винятком ґудзиків та інших виробів товарної позиції 9606 або гребінок, заколок, шпильок для волосся товарної позиції 9615), без природних або культивованих перлів, дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння (природного, штучного або реконструйованого), без дорогоцінних металів або металів, плакованих дорогоцінними металами (крім гальванічних покриттів або другорядних деталей з дорогоцінних металів або металів, плакованих дорогоцінними металами).


Примітки до товарних підпозицій:

1. У товарних підпозиціях 7106 10, 7108 11, 7110 11, 7110 21, 7110 31 та 7110 41 терміни "порошок" і "у вигляді порошку" означають продукти, 90 мас.% або більше яких проходять крізь сито з розміром вічок 0,5 мм.

2. Незважаючи на положення примітки 4 (B) цієї групи, у товарних підпозиціях 7110 11 та 7110 19 термін "платина" не включає іридій, осмій, паладій, родій або рутеній.

3. У товарній позиції 7110 кожен сплав слід класифікувати згідно з тим металом, який перевищує за масою, а саме: платина, паладій, родій, іридій, осмій або рутеній.



  • Документи
  • Партнери
  • Нові оголошення
  • Нові компанії