Понеділок 04 Кві 2011

ЧАРІВНИЙ ПУЛЬВЕРИЗАТОР

ЧАРІВНИЙ ПУЛЬВЕРИЗАТОР

Обладнання: 1) паперові квіти, просочені різними розчинами; 2) нашатирний спирт або розчин лугу; 3) розчин кислоти; 4) пульверизатор; 5) вазочка для квітів або мензурка.

Один клаптик фільтрувального паперу просочують розчином фенолфталеїну, другий — розчином лакмоїду, а третій — метилоранжем; папір висушують і виготовляють з нього три квітки відповідно білого, коричневого і оранжевого кольору. Після обприскування нашатирним спиртом або розчином лугу перша квітка стає малиновою, а друга синьою; третя квітка після обприскування слабким розчином кислоти (2 см3 кислоти на 100 см3 води) стає рожевою (якщо концентрація розчину кислоти більша, колір квітки стає червонішим).

Фенолфталеїн І лакмоїд погано розчиняються у воді, а тому їх треба спочатку розчинити у спирті. Замість фенолфталеїну можна використати пурген (є в аптеках).

Саморобний пульверизатор виготовляють з двох скляних трубок і корка з вирізом, як показано на малюнку. Внутрішній діаметр вертикальної трубки — 1,5— 2 мм, довжина — 12 см. Розміри горизонтальної трубки відповідно 3—4 мм і 8—10 см. Вісь її розміщують на рівні краю вертикальної трубки і під прямим кутом до осі останньої.

Переглядів: 2014

Додати коментар

  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.