Вівторок 05 Кві 2011

ВИТЯГТИ МЕТАЛЕВИЙ ЛАНЦЮЖОК З ПОСУДИНИ З ВОДОЮ, НЕ ДОТОРКАЮЧИСЬ ДО НЬОГО

Обладнання: 1) скляний циліндр з водою; 2) залізний ланцюжок; 3) магніт.

Високий скляний циліндр наповнюють водою і опускають у нього залізний ланцюжок. Пропонують витягти з води ланцюжок, не замочивши руки. Це можна зробити за допомогою сильного магніту, полюс якого підносять до стінки циліндра і повільно пересувають уздовж стінки вгору. Ланцюжок підіймається за магнітом і біля краю циліндра притягується до нього.

Явище дії магнітного поля на феромагнітні тіла широко застосовується в медицині для виймання залізних частинок з тіла людини.

Залізний ланцюжок можна виготовити з канцелярських скріпок. Магніт найкраще брати з сплаву магніко, а якщо такого немає, то можна скласти однойменними полюсами два штабових або підковоподібних магніти.

При виконанні досліду магніти можна помістити в паперову коробку і замаскувати їх, але треба, щоб між магнітом і склом папір був тонкий, бо із збільшенням відстані між магнітом і ланцюжком зменшується сила взаємодії.

Переглядів: 1117

Додати коментар

  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.