Четвер 07 Гру 2017

Між Києвом і Краковом незабаром з'явиться щоденне авіасполучення

МАУ з 26 грудня відкриє прямі рейси з київського аеропорту Бориспіль до Кракова, свідчить інформація, внесена в глобальні системи бронювання.

У прес-службі МАУ підтвердили майбутній запуск нового рейсу до Польщі, зазначивши, що зараз тарифи заводяться в систему.

У перші два тижні польоти будуть виконуватися з частотою шість разів на тиждень, а з 7 січня 2018 року доданий сьомий рейс по неділях. Час у дорозі становитиме 1 годину 45 хвилин.

Розклад рейсів Київ-Краків

Напрямок Виліт Приліт Дні
Київ-Краків 20:40 21:25 щодня
Краків-Київ 5:30 8:10 щодня

Літати з Києва до Кракова МАУ має намір на регіональних літаках Embraer 145. Такий тип повітряних суден відсутня у флоті авіаперевізника, але використовується авіакомпанією "Роза Вітрів".

Embraer 145 на умовах мокрого лізингу МАУ зараз застосовує на внутрішніх рейсах з Києва в Івано-Франківськ, Чернівці, Херсон, а також на деяких міжнародних напрямках.

Право на польоти з Києва до Кракова МАУ отримала на засіданні комісії Державіаслужби 30 листопада. Тоді авіаперевізнику також дозволили літати з Києва в інші міста Польщі - Гданськ, Познань, Вроцлав.

Переглядів: 218

Додати коментар

  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.