Неділя 10 Гру 2017

Продукти, які згубно впливають на колір обличчя

Коли мова йде про правильне харчування для здорової і молодий шкіри, потрібно знати, що слід їсти і чого слід уникати. Налягаючи на певні продукти для очищення шкіри і, в той же час, продовжуючи вживати руйнівну для неї їжу, ви навряд чи істотно змініть ситуацію.

Наприклад, резистентність до інсуліну і лептину є основним прискорювачем процесів старіння, які проявляються як ззовні, так і зсередини, тому важливо стежити за тим, щоб рівень інсуліну і лептину був низьким, якщо хочете виглядати молодо, не кажучи вже про оптимальний стан здоров'я.

Найбільш ефективний спосіб досягти цього - зменшити кількість або повністю виключити зернові і цукор, особливо фруктозу, зі свого раціону. При цьому, якщо ви хочете отримати користь від продуктів, про які я розповім нижче, вам доведеться відмовитися і від солодкої газованої води.

Наркотики і алкоголь є, безсумнівно, ворогами сяючої шкіри, але не менш згубні перероблені харчові продукти, транс-жири, перероблена їдальня сіль і пастеризовані молочні продукти.

Переглядів: 273

Додати коментар

  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.