Неділя 10 Гру 2017

Очищення шкіри починається всередині організму

Донна Гейтс, автор Раціону для екології організму (The Body Ecology Diet), пропонує відмінні поради щодо поліпшення кольору обличчя за допомогою харчування і пояснює, чому продукти надають такий сильний вплив на шкіру.

Якщо коротко, то для того, щоб шкіра була чистою і здоровою, потрібно, щоб в організмі не було токсинів, тому важливе значення має очищення організму від небезпечних речовин і одночасне введення поживних речовин.

До органів, відповідальним за красиву шкіру, відносяться печінка, нирки, надниркові залози, щитовидна залоза, а також товстий і тонкий кишечник.

    
Печінка і нирки - це два органи, які постійно фільтрують домішки. Якщо ваше харчування далеко від ідеалу, ці два органи починають працювати на знос, що призводить до наривів і іншим проблемам шкіри.
    
Наднирники виробляють багато важливих гормонів, таких як прегненолон, ДГЕА, естроген, прогестерон і тестостерон. Порушення гормонального балансу теж може стати причиною проблем зі шкірою, тому функція надниркових залоз теж важлива.
    
Енергійна щитовидна залоза, яка отримує правильне харчування, також виробляє гормони і функціонує спільно з залозами для створення енергії. Суха, лущиться, в'яла шкіра може свідчити про слабку функції щитовидної залози.
    
Тонкий і товстий кишечник надає поживні речовини для всіх органів і виводить відходи з організму. Коли відходи, які повинні бути виведені, залишаються в кишечнику, шкіра потовщується, стає жирною і запаленої. Чистий бездоганна шкіра, як правило, є відображенням чистого кишечника.

 


Раціон харчування, що відповідає вашому харчовому типу, пріоритет цільним, біодоступним органічних продуктів - це ваша «стратегія номер один», яка допоможе організму природним чином позбавитися від токсинів і отримати поживні речовини, необхідні для його здорового функціонування.

Переглядів: 260

Додати коментар

  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.