Неділя 10 Гру 2017

Насичуємо шкіру зовні

Можливо, ви цього не усвідомлюєте, але велика частина токсинів, впливу яких ви щодня піддаєтеся, потрапляє в організм через шкіру, а не з тим, що ви кладете в рот. Шкіра - це найбільший орган тіла, що має дуже високу здатність всмоктування.

В організм жінок щороку тільки з макіяжем потрапляє приблизно 2,3 кг хімікатів!

Тобто, шкірі необхідна та ж продумана турбота, що і внутрішнім органам. Прекрасний раціон харчування поряд з товстим шаром токсинів на шкірі - це, як мінімум, контрпродуктивно.

Особисто я, якщо не хочу це з'їсти, то і на шкіру цього наносити не стану.

Наприклад, моє органічне масло для тіла містить наступні вісім чудових харчових інгредієнтів, які є і безпечними, і ефективними:

    
Натуральне масло Ши
    
Масло какао
    
Кокосове масло холодного віджиму
    
Масло жожоба
    
масло мурумуру
    
Екстракт рисових висівок (Ріса посівного)
    
Пальмова олія
    
Сік алое вера

 
Ці інгредієнти кожен сам по собі і разом допомагають шкірі стати більш м'якою, гладкою і зволоженою, не обтяжуючи організм потенційними токсинами. Разом з раціоном, багатим поживними речовинами, і чистою водою, справді натуральний органічний зволожувач допоможе надати шкірі чистоту і сяйво.

Переглядів: 342

Додати коментар

  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.