Вівторок 12 Гру 2017

Розкрита причина «гальм» старих іPhone

Apple знижує продуктивність старих iPhone через деградацію батареї. Таку гіпотезу висунув користувач Reddit під ніком TeckFire.

За словами TeckFire, коли знос акумулятора його iPhone 6s склав 20 відсотків, це сильно відбилося на швидкості роботи пристрою. Він припустив, що система штучно занижує максимальну тактову частоту процесора.

До заміни акумулятора результати смартфона в синтетичному тесті GeekBench становили 1466 і 2512 балів в одноядерному і багатоядерному тесті відповідно. З новою батареєю він набирав вже 2526 і 4456 балів.

«Судячи з коментарів, ніхто з власників iPhone 5s не стикався з цим, - пише TechFire. - Я також не знаю напевно, але, схоже, починаючи з iPhone 7 такої проблеми також немає, так як у процесорів A10 і A11 ядра з низьким енергоспоживанням ».

У коментарях до посту користувачі підтвердили, що їх пристрої зі старими батареями, в тому числі і ноутбуки, працюють значно повільніше, ніж раніше.

Переглядів: 334

Додати коментар

  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.