Середа 30 Бер 2011

ЗАПАЛИТИ СВІЧКУ КРІЗЬ СКЛО

Обладнання: 1) чорний екран; 2) великий кусок віконного скла; 3) дві підставки або підйомні столики; 4) дві свічки; 5) сірники; 6) два куски крейди.

Перед чорним екраном на відстані 1 м закріплюють кусок скла розміром 800 X 600 мм. Перед склом і за ним ставлять дві однакових підставки на однаковій відстані від скла, а на них установлюють по свічці так, щоб зображення передньої свічки в склі злилося з другою свічкою. Гасять світло і запалюють свічку, що стоїть передсклом, ближче до глядачів. Зображення полум'я свічки в склі збігається з другою свічкою так, що здається ніби вона також горить. Беруть клаптик паперу І поміщають у полум'я другої свічки: папір не загоряється.

Скло треба брати тонке, щоб не було подвійного зображення. Чорний екран можна виготовити з чорної тканини або з фанери, пофарбованої чорною фарбою чи покритої чорним папером.

Дослід можна назвати «Народження куска крейди». Для цього треба взяти два однакових куски крейди, покласти по обидва боки скла, забрати крейду, що1 за склом, і знову кусок крейди залишається — це зображення переднього куска.

Переглядів: 2032

Додати коментар

  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.