Четвер 31 Бер 2011

БУДОВА І ДІЯ ГРОЗОЗАХИСТУ

БУДОВА І ДІЯ ГРОЗОЗАХИСТУ

Обладнання: 1) макет будівлі з паперу, 2) електрофорна машина; 3) пробна кулька; 4) два тонких довгих проводи; 5) деко; 6) клаптик вати; 7) сірчаний ефір.

З паперу склеюють і розфарбовують макет заводського цеху з трубою або будинку з високою баштою; з гнучкої дротини або станіолевої смужки прикріплюють до нього громовідвід, нижній кінець якого сполучають з заземленим металевим деком, на якому встановлюють макет. Поруч з дротиною громовідводу кладуть клаптик вати, змоченої сірчаним ефіром.

Пробну кульку на Ізольованій ручці довгим тонким проводом сполучають з кондуктором електрофорної машини (пробну кульку можна замаскувати макетом хмари з картону). Обертаючи машину, доторкуються кулькою до вістря заземленого громовідводу: макет будівлі залишається непошкодженим.

Порушують заземлення громовідводу так, щоб кінець його дротинки звисав над ваткою з ефіром. Тепер під час розряду блискавки макет будівлі займатиметься.

Переглядів: 2162

Додати коментар

  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.