Четвер 31 Бер 2011

ПОЛІТ НА ДРОТИНІ

Обладнання; 1) прилад з двома «акробатами» на дротяній трапеції; 2) дротина завдовжки 2—3 м; 3) два стільці.

Прилад складається з блока, насадженого на верхню перекладку трапеції. Рух блока вздовж цієї перекладки обмежують дві шайб...

Четвер 31 Бер 2011

НЕСТІЙКА РІВНОВАГА

Пропонують людині стати біля стіни так, щоб нога і плече торкалися стіни, І примушують її підняти другу ногу. Це їй не вдається, бо при підніманні другої ноги перпендикулар. опущений з центра ваги, не перетинатиме площу опори тіла, через що рівновага буде нестійкою.

...
Четвер 31 Бер 2011

ТАНЦЮРИСТ НА МОТУЗЦІ

Обладнання: 1) корок; 2) дві виделки; 3) міцна нитка або дротинка; 4) стіл; 5) два стільці; 6) сірники; 7) картоплина; 8) пір'я.

Один стілець кладуть на стіл, а другий на підлогу і протягують між ними міцну котушкову нитку або ...

Четвер 31 Бер 2011

СТІЛЕЦЬ-МАГНІТ

Пропонують людині сісти, простягти ноги і покласти руки на коліна. Людина не може встати з такого положення, якщо заборонити їй підгинати ноги під стілець і нахилятися, бо вертикальна пряма, що проходить через центр ваги людини, не проходить через площу опори. Отже, рівновага людини нестійка і підтримується тільки стільцем.

Коли людина пі...

Четвер 31 Бер 2011

КЛОУН НА КАТКУ

Обладнання: 1) прилад «клоун на катку»; 2) дерев'яна дощечка 450 X 80 X 10 мм.

У центрі дна і кришки коробки з-під згущеного молока просвердлюють отвори діаметром 3—4 мм, в які вставляють прямокутну дротяну рамку.

Всередині ко...

Четвер 31 Бер 2011

ПАЯЦ-ПЛИГУНЕЦЬ

Обладнання: 1) паяц-плигунець; 2) дерев'яна дощечка 450 X 80 X 10мм.

Беруть стальну кульку діаметром 20—22 мм. З цупкого паперу склеюють такий циліндрик, щоб діаметр його був на кілька (один-два) міліметрів більший від діаметра кульки, а довжина — 60 мм (склеювати треба в 2—3 шари, найкраще рідким столярним клеєм). У цил...

Четвер 31 Бер 2011

КОРОБОЧКА-АКРОБАТ

Обладнання: 1) коробочка еліптичної форми з кулькою всередині; 2) похила дощечка.

На стіл кладуть похилу дощечку, а на неї — картонну коробочку еліптичної форми з кулькою всередині. Дають коробочці легкий поштовх уздовж дощечки; вона скочується, перекидаючись, і за Інерцією ще кілька разів перекидається на столі.

...

Четвер 31 Бер 2011

ДИСК, ЩО КОТИТЬСЯ ВГОРУ

Обладнання: 1) диск, що котиться вгору; 2) похила дощечка.

На стіл кладуть похилу дощечку, а на середину її ставлять диск так, щоб глядачі не бачили прикріпленого до диска кусочка свинцю. Диск тримають рукою так, щоб кусочок свинцю був угорі І ближче до того боку, куди повинен рухатись диск. Глядачів запитують, у який бі...

Четвер 31 Бер 2011

СЛУХНЯНЕ І НЕСЛУХНЯНЕ ЯЙЦЯ

Обладнання: два яйця.

Спорожнюють два сирих яйця. Для цього в гострому кінці кожного з них обережно проколюють маленьку, дірочку і висмоктують вміст. Шкаралупи добре висушують.

В обидві шкаралупи насипають невелику кількість (наперсток) мисливського дробу або крупного сухого піску. Крім того, в одну з шкаралуп нас...

Вівторок 29 Бер 2011

ПАРАФІНОВА ГОЙДАЛКА

Обладнання: 1) парафінова довга свічка; 2) аркуш паперу; 3) дві підставки; 4) дві канцелярські шпильки; 5) мідна дротина діаметром 1 мм; 6) дві паперові фігурки; 7) сірники.

Свічку, зрізану навкіс з обох кінців, протикають ...

1 2 3 4 5 6 7 
  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.