Середа 26 Вер 2012

Консорціум W3C планує випустити стандарт HTML 5.0 в кінці 2014 року

Відповідно до плану розвитку стандарту HTML5, представленим консорціумом W3C, фінальні специфікації HTML 5.0 будуть опубліковані в четвертому кварталі 2014 року, після чого почнеться робота над стандартом HTML 5.1, який планується випустити в кінці 2016 року.

Стандарт HTML5 планується сформувати в два етапи і оформити його за модульним...

Понеділок 23 Січ 2012

Для зв'язку 4G погодили стандарти

18 січня в Женеві, на Асамблеї радіозв'язку, узгодили специфікації для технологій рухомого зв'язку наступного покоління. Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) визначив, що технологіям «LTE-Advanced» і «WirelessMAN-Advanced» слід присвоїти офіційне позначення IMT-Advanced.

Франсуа Ранси, Директор Бюро радіозв'язку МСЕ, заявив: «IMT-Adva...

Неділя 22 Січ 2012

Обміняти WebMoney на гроші стало можливо в «Укрпошті»

Система WebMoney повідомила про те, що вивести WMU з гаманця і отримати переказ у готівкових гривнях можна в будь-якому відділенні «Укрпошти».

Для цього необхідно заповнити відповідну форму на сайті banking.ukrgarant.com вказати паспортні дані та адресу для отримання переказу. Відправляти переказ можна тільки на своє ім'я, тобто, одержув...

Четвер 19 Січ 2012

Google теж проти антипіратських законопроектів

Стартувала широкомасштабна акція проти прийняття антипіратських законопроектів Stop Online Piracy Act (SOPA) і Protect IP Act (PIPA).

Обидва проекти націлені на боротьбу з нелегальним контентом в Інтернеті. Відповідно до акту SOPA, наприклад, будь-яка веб-компанія зобов'язана на вимогу правовласника припинити надання послуг ресурсу, об...

Середа 18 Січ 2012

Влада готує до продажу четверту «Ж»

Кабінет міністрів готує постанову про створення національної мережі четвертого покоління зв'язку (4G). Реалізатором проекту виступить державне підприємство «Відкритий світ», яке повинно бути згодом трансформовано в публічне акціонерне товариство.

Куратор однойменного президентського національного проекту Ігор Курус повідомив, що на поч...

Середа 18 Січ 2012

Кінець епохи IPv4

Провідні інтернет компанії оголосили 6 червня 2012 Всесвітнім днем ​​запуску IPv6. Всі компанії, що беруть участь у події пообіцяли підтримку IPv6 на своїх основних сайтах з цієї дати. Серед таких компаній - Facebook, Google, Microsoft Bing і Yahoo, повідомляє BBC News.

Кожному пристрою, підключеного до інтернету, відводиться свій IP-а...

Неділя 18 Гру 2011

Оголошення на сайті

Відтепер ви можете додавати оголошення або опис компаній на сайті. Достатньо лише зареєструватися.

При створенні чи редагуванні оголошення Ви можете вибрати існуючу або вказати свою категорію оголошення. Також Ви можете вказати строк дії оголошення. Якщо Ви хочете тимчасово деактивувати оголошення - встанов...

Бжолині віруси пЧетвер 30 Гру 2010

Бжолині віруси поширюються через квітковий пилок

Віруси, які можуть впливати на скорочення медоносних колоній бджіл, поширюються через квітковий пилок. Більше того, ряд диких запилювачів, таких, як джмелі та оси, також можуть стати заражені вірусами.

Деякі дослідження показали, що ізраїльський вірус гострого паралічу (IAPV), вперше виявлений в 2002 році, може сприяти смерті бджіл....

Вівторок 28 Гру 2010

Представлені результати вивчення двох незвичайних північноамериканських ігуанодонтів

Американські вчені представили результати вивчення 125-мілліоннорічних скам'янілостей, що належали двом травоїдним динозаврам.

Обидві особини відносяться до ігуанодонтів - надзвичайно успішної групи травоїдних, що розселилися по всьому світу протягом крейдового періоду.

Hippodraco scutodens, єдиний представник свого роду, був...

Понеділок 27 Гру 2010

Примару зафіксували

З глибини пустелі Сахара прийшли знімки одного з найбільш рідкісних та загадкових тварин у світі - сахарського гепарда, повідомляє BBC News. Звір попався у встановлену зоологами фотопастку.

Вчені «полювали» за таємничим представником сімей...

1 2 3 4 5 6 7 
  • Нові оголошення
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.