dovidnyk.in.ua

10 ЗАПОВІДЕЙ ВІЧНОЇ МОЛОДОСТІ



СвітоглядЦе цікаво
Четвер 24 Січ 2013

10 ЗАПОВІДЕЙ ВІЧНОЇ МОЛОДОСТІ

1-а заповідь: не об'їдайтеся! Замість звичних 2.500 калорій задовольняйтеся 1.500. Так ви зможете розвантажити свої клітини і підтримаєте їхню активність. Клітини швидше обновлятимуться, і організм буде менш сприятливим до захворювань. Харчуитеся врівноважено: їжте не багато, але і не занадто мало.

2-а заповідь: меню повинно відповідати вашому вікові. У 30-літніх жінок перші зморщечки з'являться пізніше, якщо вони регулярно будуть їсти печінку і горіхи. Людям, старшим сорока років, корисний бета-каротин. Після 50 років необхідні кальцій, що тримає у формі кістки, і магній, що підтримує нормальну роботу серця. Чоловікам, старшим сорока років, необхідний селен, що міститься в сирі і нирках. Селен сприяє зніманню стресу. Після п'ятдесяти, вживаючи рибу, ми захистимо серце і кровоносні судини.

3-я заповідь: спробуйте знайти відповідну для себе роботу! Робота сприяє омолодженню, стверджують французи. Той, хто не працює, виглядає на п'ять років старшим. Деякі професії, на думку соціологів, допомагають зберегти молодість. Сюди відносяться професії диригента, філософа, художника і священика.

4-а заповідь: знайдіть собі пару в житгіі. Любов і ніжність - найкращі засоби проти старіння. Двічі на тиждень займаючись сексом, людина виглядає на чотирнадцять років молодшою. Під час статевого акту в організмі виробляється гормон ендорфін, який ще називають гормоном щастя. Він сприяє зміцненню імунної системи.

5-а заповідь: майте на все власну точку зору. Людина, яка живе усвідомлено, значно рідше впадає в депресію і буває подавленою, ніж та, яка лише пасивно пливе за течією.

6-а заповідь: рухайтеся! Навіть вісім хвилин занять спортом на день продовжують життя. У процесі руху вивільняються гормони росту, вироблення яких особливо скорочується після тридцяти.

7-а заповідь: спіть в прохолодній кімнаті! доведено: хто спить при температурі 17-18 градусів, довше залишається молодим. Причина полягає в тому, що обмін речовин в організмі і прояв вікових особливостей залежать також і від температури навколишнього середовища.

8-а заповідь: час від часу нагороджуйте себе! Іноді усупереч усяким рекомендаціям щодо здорового способу життя дозволяйте собі ласий шматочок. А якщо вам дуже сподобалося нове плаття або сумка, не варто відразу думати про економію.

9-а заповідь: не слід завжди придушувати гнів у собі! Той, хто постійно картає лише самого себе, замість того, щоб розповісти, що його засмучує, а часом навіть і посперечатися, обмінятися думкою з оточуючими, більше; страждає на будь-які захворювання, у тому числі і на злоякісні пухлини. Відповідно до Результатів міжнародного тестування, 64% респондентів, що страждають на рак, завжди придушують гнів у собі.

10-а заповідь: тренуйте мозок! Час від часу розгадуйте кросворди, грайте в колективні ігри що вимагарть розумової діяльності, вчіть іноземні мови. Обчислюйте в голові, а не тільки на калькуляторі. Змушуючи працювати мозок, ми сповільнюємо процес вікової деградації розумових здібностей; одночасно активізуємо роботу серця, системи кровообігу й обмін речовин.

Переглядів: 1687

Схожі оголошення


Подати оголошення

Клікніть на , щоб відкрити нижчий рівень

  • Області
  • Категорії
  • Зворотній зв'язок
  • Партнери
  • Нові оголошення
  • Нові компанії