dovidnyk.in.ua

Відкриття художньої виставки «Місце міста»Ваш затишний дімРозпис стін
Неділя 01 Лип 2018

Відкриття художньої виставки «Місце міста»

В понеділок 18.06.2018 у львівській книгарні Книжковий ЛЕВ відбулося відкриття персональної виставки картин художниці Христини Бик під назвою «Місце Міста». Дана виставка несе у собі частинку кожного міста, відтворюючи його характерні особливості. Для кожного вона буде цікавою, адже тут художниця зобразила всі 24 обласні міста України.

Місце – це саме те, чим запам’ятовується нам відвідане місто чи селище. І для кожного ці «місця в місті» будуть іншими – особливими. Але це «особливе місце» ми звикли бачити у звичному для нас ракурсі – на рівні очей, але якщо хоч на одну мить, ми піднімимося вище нашого постійного руху піднімемось на оглядовий майданчик та дахи висотних кав’ярень, то побачимо місто в зовсім іншому ракурсі. Побачимо те саме «місто міста» – відчуємо красоту панорами, бачитимемо красу куполів, вишуканість верхнього оздоблення, навіть зовсім інше колірне вирішення. Розширюємо погляд і ось вона – повна гармонія архітектури та природнього ландшафту. Ось і все – момент зафіксовано в пам’яті. Тепер, згадуючи місто завжди будемо асоціювати його з недавно побаченим місцем.

На даній виставці можна побачити і зафіксувати місця всіх 24 обласних міст України у власному баченні художниці і характерному ракурсі. А додатково, отримаєте нове, мистецьке «місто міста», яке теж неодмінно стане особливим для кожного. Виставка буде досупною до 10.07.2018.

(095)158 64 16
Переглядів: 742

Схожі оголошення


Подати оголошення

Клікніть на , щоб відкрити нижчий рівень

  • Області
  • Категорії
  • Зворотній зв'язок
  • Партнери
  • Нові оголошення
  • Нові компанії