Dermal CosmeticsDermal Cosmetics

[en: Dermal Cosmetics]

79060, Львів, вул. Володимира Великого, 18

[en: L'viv, vul. Volodymyra Velykoho, 18 ]

Dermal cosmetics – інтернет-магазин професійної косметики. Краса не має віку, обмежень та кордонів! Тому, прагнення чудово виглядати притаманне усім представницям чарівної статі, незалежно від віку, місця проживання чи соціального становища. Ми команда косметологів, консультантів, знавців професійних брендів косметики з усього світу. Надихає і навчає нас, наставниця і співзасновниця Dermal cosmetics лікар дерматолог/косметолог з десятирічним практичним досвідом роботи Ірина Швец. Якщо вам потрібна допомога у підборі домашнього догляду, або консультація – наша команда обов’язково допоможе. В результаті, ви отримаєте здорову, молоду та сяючу шкіру! Численні позитивні відгуки про професійну косметику для обличчя, придбану у нашій компанії допоможуть вам переконатися у високій якості товару та обслуговування.

Лого / Фото

Dermal Cosmetics

Товари / Послуги

Iverlit - Крем від розацеа

Iverlit - Крем від розацеа - 625.00

Iverlit Крем від розацеа – це ефективний засіб для догляду за проблемною шкірою і допомагає при папуло-пустульозною формою розацеа. Володіє протизапальними властивостями, а також усуває такі симптоми як почервоніння та свірбіж.

Histomer Vitamin C Professional Cream  - Професійний крем Вітамін C

Histomer Vitamin C Professional Cream - Професійний крем Вітамін C - 1440.00

Формула крему призначена для гарантованого довгострокового впливу всіх інгредієнтів. І, як результат, шкіра сяє молодістю та свіжістю, овал обличчя контурується і шкіра помітно розгладжується. Результат застосування: відновлює гідроліпідний бар’єр; глибоко зволожує шкіру; робить ліфтінг шкіри обличчя; активно захищає судини; сприяє нормалізації процесів утворення та поширення пігментів.

Eleneon-H  - Крем для омолодження з гідрохіноном та третиноїном

Eleneon-H - Крем для омолодження з гідрохіноном та третиноїном - 605.00

Eleneon-H Крем для омолодження з гідрохіноном та третиноїном – засіб подвійної дії при гіперпігментації, що допомагає зменшити рубці, сліди, плями, шрами після прищів, розтяжки, темні кола під очима і шрами від опіків. Підходить для всіх тонів шкіри. Містить гідрохінон, який освітлює темні ділянки шкіри. Він діє, блокуючи процес в шкірі, що призводить до знебарвлення. Третиноїн покращує зовнішній вигляд шкіри, зменшуючи дрібні і глибокі зморшки, вирівнює її колір. Для усунення гіперпігментації шкіри і зменшення появи пігментних плям, веснянок та інших змін кольору шкіри. Освітлює темні ділянки шкіри.

*Ціни та наявність товарів/послуг можуть змінюватися відповідно до кон'юнктури ринку.

Місце знаходження


  • Партнери
  • Нові оголошення
  • Нові компанії