TIR СТО Van Trans ServiceTIR СТО Van Trans Service

[en: TIR СТО Van Trans Service]

09100, Біла Церква, вул. Івана Кожедуба, 363

[en: Bila Tserkva, vul. Ivana Kozheduba, 363 ]

TIR СТО Van Trans Service - Ваш надійний помічник з технічного обслуговування і ремонту вантажного автотранспорту та причепів. Наша автомайстерня забезпечує в повному обсязі послуги з діагностики, ремонту та обслуговування вантажних авто і причепів, легкових авто. Ми спеціалізуємося на шиномонтажі, здійснюючи як легковий, так і вантажний шиномонтаж, включаючи СГ техніку. Також ми пропонуємо ремонт та заміну шин, а також продаж нових та б/у шин для вантажних автомобілів. У нашому TIR магазині ви зможете придбати запчастини до вантажних авто та причепів, а також нові або б/у вантажні шини. Висококваліфіковані майстри TIR СТО Van Trans Service виконують професійний ремонт різних вузлів і систем транспортного засобу, включаючи ремонт ходової частини, гальмівної системи, кермової системи, пневмосистеми, КПП, ремонт електропроводки, а також здійснюють комп'ютерну діагностику для виявлення і усунення будь-яких несправностей та поломок.

Товари / Послуги

Автомайстерня

Автомайстерня

Діагностика вантажних авто та причепів: Проведення комплексної діагностики для виявлення потенційних проблем та несправностей. Ремонт ходової частини: Комплексний ремонт та технічне обслуговування ходової системи для забезпечення безпеки та ефективності руху. Ремонт гальмівної системи: Кваліфікований ремонт та обслуговування гальмів для забезпечення надійності та ефективності гальмування. Ремонт кермової частини: Виконання ремонтних робіт та налагодження кермової системи для забезпечення легкості та точності керування. 3D Розвал/сходження вантажних авто та причепів: Професійна настройка геометрії коліс для забезпечення рівномірного зносу шин та стабільності на дорозі. Ремонт КПП: Спеціалізований ремонт та обслуговування коробки передач для забезпечення плавності та ефективності перемикання передач. Ремонт пневмосистеми: Професійне обслуговування та ремонт пневматичних систем для забезпечення надійності та ефективності роботи.

Шиномонтаж

Шиномонтаж

Технічне обслуговування (ТО): Виконання планового обслуговування та перевірка основних параметрів транспортного засобу. Зварювальні роботи аргоном: Професійне зварювання різних деталей та конструкцій для відновлення їхньої цілісності. Постачання запчастин: Продаж оригінальних запчастин та комплектуючих для вантажного автотранспорту та причепів. Встановлення гідравліки: Встановлення та налагодження гідравлічних систем для полегшення роботи транспортного засобу. Малярні та реставраційні роботи: Проведення малярних робіт та відновлення кузовних деталей для покращення зовнішнього вигляду транспортного засобу. Шиномонтаж: Обслуговування шин для легкових і вантажних автомобілів та причепів, включаючи СГ техніку. Заміна масла: Проведення заміни мастила та фільтрів для забезпечення правильної роботи двигуна.

ТІР, СТО

ТІР, СТО

Продаж шин: Продаж нових та б/у шин для вантажних автомобілів та причепів. Піскоструйну обробку дисків, напівпричепів, причепів, кузовів та інших металевих поверхонь. Видалення іржі, старої фарби, бруду та інших забруднень. Підготовку поверхонь до фарбування, ґрунтування або зварювання. Очищення різних типів поверхонь, таких як сталь, алюміній, чавун та бетон. Піскоструй - це кращий спосіб очистити та підготувати металеві поверхні!

*Ціни та наявність товарів/послуг можуть змінюватися відповідно до кон'юнктури ринку.

Місце знаходження