Rai FloraRai Flora

[en: Rai Flora]

79035, Львів, вул.Зелена 147/3

[en: L'viv, vul.Zelena 147/3 ]

Ласкаво просимо до Rai Flora! Наша компанія була заснована у 2015 році, і з того часу ми невпинно розвиваємося, щорічно збільшуючи площі та обсяги вирощеної продукції. Наша пристрасть до квітів переросла у професійне вирощування квітів оптом: тюльпанів, півоній та інших різновидів. Ми ретельно відбираємо найпопулярніші та найунікальніші сорти, щоб запропонувати вам найкращий вибір. Різноманіття сортів: Rai Flora пропонує найпопулярніші та найексклюзивніші сорти квітів. Міцні стебла і здорові рослини: Наші квіти відзначаються винятковою якістю: вони мають міцні стебла, що забезпечують тривалу свіжість і стійкість. Завдяки цьому наші квіти не тільки виглядають чудово, але й зберігають свою красу та свіжість тривалий час, навіть під час транспортування на великі відстані. Професійна підтримка: Ми прагнемо зробити ваш досвід покупки максимально приємним і зручним. Обирайте Rai Flora для найкращих квітів, які прикрасять ваш світ своєю красою та свіжістю!

Лого / Фото

Rai Flora

Товари / Послуги

Півонія Madame Claude Tain, кореневище

Півонія Madame Claude Tain, кореневище - 649.00

Півонія Madam Claude Tain належить до преміальних сортів махрових півоній. Виведений на початку ХХ ст., тримає лідируючі позиції серед півоній і до сьогодні. На відміну від більшості білих півоній, характеризується стійкістю до перепаду температур та вологості. Колір квітки - білий, подекуди з м’яким кремовим відтінком. Бутони досить великі, розквітлі голівки - 15-20 см в діаметрі, залежно від місцевості, в якій ростуть квіти, й кількості світла.

Півонія Duchesse de Nemours, кореневище - 239.00

Duchesse de Nemours – популярний сорт серед садівниць. Аромат: Стійкий Солодкуватий Дуже приємний Цей сорт півоній вважається найзапашнішим і часто використовується у парфумерії. Опис квітки Квітка: Махрова Щільно заповнена пелюстками Нижній ряд широких пелюсток Колір: Білий Легкий кремовий відтінок Місцями зеленуватий відтінок біля основи пелюсток У повному розквіті квітка стає ідеально білосніжною. Переваги сорту Переваги 'Duchesse de Nemours': Естетична привабливість Стійкий аромат Легкість вирощування Ідеальний вибір для початківців і досвідчених садівників Висновок 'Duchesse de Nemours' є не тільки естетично привабливим сортом півоній, але й функціональним завдяки своєму аромату та довговічності. Вирощування цього сорту не вимагає особливих зусиль, що робить його ідеальним вибором для садівників будь-якого рівня досвіду.

*Ціни та наявність товарів/послуг можуть змінюватися відповідно до кон'юнктури ринку.

Місце знаходження