Виховуємо чоловіка: головні правила для мам хлопчиківНеділя 10 Гру 2017

Виховуємо чоловіка: головні правила для мам хлопчиків

2. Будьте найголовнішим фанатом своєї дитини.

Швидше за все, ви не раз збентежити свого сина тим, що почнете виконувати пісні його шкільної рок-групи на сімейному святі або будете показувати його дитячі фотографії дівчаткам, збирати найбезглуздіші (на його, звичайно, погляд) грамоти, нагороди та досягнення, писати в своєму блозі про те, що у нього проблеми в школі і так далі. Швидше за все, він одного разу скаже вам: «Досить, мама, зупинись». Він буде червоніти, але знати, що є принаймні одна людина, яка ЗАВЖДИ вболіває за нього.

3. Навчіть свого сина прибирати за собою, готувати, прати шкарпетки і прасувати сорочки.

Можливо, йому ніколи це не стане в нагоді, але одного разу його дружина буде вам вдячна.

4. Читайте йому і разом з ним.

Діти стають читачами на колінах своїх батьків. Дитина повинна бачити, що ви теж читаєте. Розповідайте йому про те, що ви читаєте. Про свої улюблені книги і героїв. Поясніть йому, чому так важливо читати книги. І читайте разом, а потім обговорюйте прочитане, додумувати, фантазуйте, малюйте улюблені казки - вчіть своїх дітей бути активним читачем.

5. Заохочуйте його танці!

Музика, ритм і танець - це універсальна мова, зрозуміла всім. А вільне володіння своїм тілом, необхідний навик для гармонійного розвитку. Танцюйте разом з дитиною, хваліть його незграбні па!

6. Переконайтеся, що перед ним є приклади хороших людей

- розумних, сміливих, сильних, талановитих і чесних.
Розповідайте йому про великих письменників, мандрівників, дослідників, науковців, художників, космонавтів, фотографів, артистів та ін. Про те, як вони жили, і чого їм коштувало досягти успіху. Не тільки про чоловіків, але і про жінок. І про те, що внутрішня краса часто важливіша за зовнішню.

7. Будьте прикладом такої людини.

Ви вже супергерой - це правда, не сумнівайтеся в цьому ні секунди. Але кожен день доводите своєму маленькому синові, що ви красива, розумна і чесна. Ви - його ідеальна жінка, зразок усім іншим.

8. Навчіть сина хорошим манерам: говорити спасибі і будь ласка, подавати руку жінкам, пропонувати допомогу, поступатися місцем і ін. Це зробить світ навколо трохи краще.

9. Дайте йому будь-що-небудь вірити.

Ваш хлопчик не раз буде відчувати страх або тривогу, біль чи горе або просто потребувати вас тоді, коли вас не буде поруч. Дайте йому те, до чого він може звернутися, коли він відчуває себе самотнім, щоб він знав - що він ніколи не буде самотній. Ніколи.

10. Навчіть його тому, що іноді треба бути дуже ніжним - до маленьких дітей, тварин, квітів і почуттів інших людей.

11. Дайте йому можливість зіпсувати то кількість речей, яке він все одно зіпсує.

Якщо ви будете засмучуватися кожен раз, коли ваш хлопчик прийде додому в брудній і рваною одязі - ви вступите в безнадійну боротьбу. Не витрачайте енергію на злість перед неминучістю - хлопчики пізнають світ, лазити по деревах і парканах, стрибаючи в калюжі, розливаючи і падаючи. Це порядок речей.

12. Захоплюйтеся його інтересами

- дізнайтеся всі тонкощі футболу і вивчіть імена футболістів улюбленої команди, а краще за збірну, розучите всі пісні улюбленої групи або назви різних двигунів, усвідомите різницю між Гріффіндор і Слизерином або навчитеся малювати панд ... Будьте активним учасником його життя, а не стороннім спостерігачем.

13. Вийдіть разом на вулицю

Вимкніть телевізор, вимкніть відео-ігри, покладіть телефон на зарядку і приберіть подалі фотоапарат. Просто вийдіть на вулицю і йдіть за своєю дитиною, дивіться на нього, досліджуйте його реакції, задавайте питання. Це схоже на магію, спробуйте.

14. Дозвольте йому програти

Як би не хотілося, ваша дитина не зможе бути переможцем завжди. Ви говорите йому: «Ти переможець, тому що намагався», але він зовсім не думає так і відчуває себе розчарованим. І це добре, тому що іноді життя видає такі повороти, від яких ми всіма силами намагаємося вберегти наших дітей.

Але ця практика стане в нагоді йому пізніше, коли він програє знову (і знову, і знову, і знову, і знову ...). Навчіть його тому, що іноді він виграє, а іноді програє. Але це не означає, що треба здаватися.

15. Дайте йому можливість допомагати іншим

Існує велика різниця між тим, щоб дати можливість допомогти і змусити допомогти. Давати можливість - це запалювати вогник в серці, який одного разу засяє в велике багаття і освітить весь світ. Будьте прикладом самі - допомагайте один одному.

16. Поясніть йому, що досягти досконалості допомагає практика

Це відноситься не тільки до спорту або музиці, а й до всього в житті. Виробляйте правильні звички, які допоможуть вже дорослому чоловікові з легкістю справлятися з усім в житті.

17. Відповідайте йому, коли він запитує: «Чому?»

Відповідайте йому або шукайте відповідь разом. Покажіть йому, де можна знайти відповідь (запитати у тата, бабусі, дідусі, енциклопедії або в Інтернеті). Задайте йому зустрічне запитання, щоб він сам почав думати. Якщо коли-небудь, він буде занадто збентежений, щоб запитати вас про щось - він буде знати, де шукати відповідь.

18. Нехай тато навчить його найголовнішим речам

Якщо ви дозволите татові бути зануреним у процес виховання дитини з самого початку, коли-небудь у сина сформується правильна думка: його тато знає ВСЕ НА СВІТІ. Ви завжди будете коханою мамою, але тато для хлопчика - особлива людина, яка знає відповіді на всі питання.

19. Дайте йому що-небудь, щоб звільнити енергію

- барабани, боксерську грушу, відкритий простір, воду або собаку. Дайте йому що-небудь, щоб він міг скаженіти і «сходити з розуму» - або він буде використовувати щось ваше, про що можна потім дуже пошкодувати.

20. Завжди носіть з собою вологі серветки, і лейкопластир

21. Побудуйте йому фортеця

Киньте на підлогу диванні подушки, підсуньте один до одного стільці, накиньте на них пару ковдр, і ваша вітальня перетвориться в печеру чудес. Це важливе знання про те, що кожна звичайна річ має внутрішній потенціал, щоб стати чарівною.

22. Беріть його з собою по всіх усюдах:

на роботу, на зустрічі з друзями, в подорожі. Кожне нове місце відкриває його серце, змушує думати і залишає спогади.

23. Цілуйте і обіймайте його!

Будь-яка мама синів скаже вам, що маленькі хлопчики дуже люблять і ніжні. Вони можуть бути суворою, дикої і руйнівною силою протягом усього дня, але є такі моменти, коли вони дуже добрі, ніжні і чутливі.

Тому цілуйте і обіймайте свою дитину, коли йому 2 місяці або 16 років, і особливо, коли він вередує і пустує. Не бійтеся виростити з нього пестуни - хлопчики дуже сильно потребують любові! І переконайтеся, що він знає, що мама може цілувати свого сина, незалежно від того, наскільки він великий і де вони знаходяться.

24. Будьте для нього ДОМОМ

Коли малюк вчиться ходити, він відходить від вас всього на кілька кроків, а потім повертається. Потім трохи далі, і знову біжить до вас ...

Коли він навчиться малювати, він буде чекати вашу горду посмішку.

Коли навчиться читати, він буде 20 раз читати одну і ту ж книгу вголос, тому що мама буде його захоплено слухати і 20 і 50 разів.

Коли він буде грати в футбол - він буде шукати ваше обличчя на трибуні.

Коли він захворіє, він подзвонить вам. Коли він дійсно щось зіпсує, він подзвонить вам. Навіть коли він стане дорослим і сильним, він може заплакати у вас на плечі, не соромлячись своїх почуттів.

Навіть коли він зовсім виросте і в його житті з'явиться нова жінка і новий будинок, ви все ще будете його мамою. Чимось постійним і незмінним, як сонце.

Найголовніше, що повинен знати ваш син - це те, що він завжди у вашому серці, а все інше, так би мовити, додасться.

Переглядів: 1681

Схожі статті


Подати оголошення
  • Новини
  • Учбові посібники
  • Зворотній зв'язок
  • Партнери
  • Нові оголошення
  • Нові компанії