dovidnyk.in.ua

У Firefox додали флеш- плеєр Shumway , написаний на HTML5Четвер 03 Жов 2013
У Firefox додали фле

У Firefox додали флеш- плеєр Shumway , написаний на HTML5

Флеш-плеєр Shumway, написаний на HTML5, сьогодні додано в кодову базу Firefox. За допомогою Shumway можна відтворювати флеш-файли (у форматі SWF ) без Adobe Flash Player, див. демки. Для перегляду демок не потрібно навіть ставити розширення, Shumway завантажується як JS -файл.

Це дуже важлива новина з точки зору безпеки, тому що плагін Adobe Flash Player (поряд з Java) є одним з головних джерел вразливостей в браузері, і добре б від нього позбавитися.

Shumway - своєрідний експеримент, розробники хотіли перевірити, чи можливий ефективний рендеринг флеш-анімації виключно засобами HTML5, без використання нативного коду. Проект розвивався силами спільноти, а тепер отримав підтримку Mozilla.

Формат SWF (Shockwave Flash) - пропрієтарний формат для флеш-анімації, векторної графіки, відео і аудіо. Використовується в іграх, рекламі, мультфільмах, відео і т.д. Спочатку розроблений компанією FutureWave Software для створення мультиків, формат представили разом з програмою FutureSplash Animator в 1996 році. Потім FutureWave Software придбала компанія Macromedia, у свою чергу поглинена Adobe. Автори технології Flash відмовилися переходити в Adobe і звільнилися з Macromedia перед поглинанням.

Переглядів: 1221

Схожі статті


Подати оголошення
 • Новини
 • Учбові посібники
 • Зворотній зв'язок
 • Партнери
 • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого серверу. Наприклад: autoclub.lviv.ua.
  Виготовлення сайту: 500 грн.
  Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
  з повагою, команда Довідника.
 • Нові оголошення
 • Нові компанії