Четвер 07 Гру 2017

У статуї Христа виявлено послання нащадкам

Іспанський священик XVIII століття знайшов досить надійну нішу для схованки: він залишив послання нащадкам всередині порожнистої статуї Ісуса Христа. Записку виявили реставратори, які зняли дерев'яну статую в замку Санта-Агуеда з постаменту. Тайник був виявлений в області стегнах пов'язки.

 
Текст написав капелан собору Бурго-де-Осма Хоакін Мінгес (Joaquín Mínguez) в 1777 році. Він розповідає, що статую виготовив Мануель Баль (Manuel Bal) разом з п'ятьма іншими скульптурами для головного вівтаря церкви Сотільйо-де-ла-Рібера. Також зазначено ім'я правлячого монарха, Карлоса III. Крім цього, в тексті міститься інформація про вирощуваних в регіоні культурах (пшениця, жито, ячмінь, овес і виноград), найбільш поширених захворюваннях (малярія і черевний тиф) і популярних розвагах населення (карти та ігри з м'ячем). «Суд знаходиться в Мадриді, є пошта і газета для новин, є інквізиція, яка не допустить помилок щодо Церкви Божої», - також говориться в документі.

На думку фахівців, автор послання розраховував, що його «портрет суспільства» дійде до нащадків. Оригінальний документ був відправлений в архіви Архиєпархії Бургос, а копія була поміщена назад в статую.

Переглядів: 219

Додати коментар

  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.