ЗНИКНЕННЯ і ПОЯВВівторок 05 Кві 2011

ЗНИКНЕННЯ і ПОЯВА КУЛЬКИ

Обладнання: 1) дві кульки від настільного теніса з залізним дротом усередині; 2) дві картонних коробки; 3) два електромагніти; 4) джерело постійного струму на 4—6 в; 5) два довгих з'єднувальних проводи; 6) вісім металевих пластинок для контактів.

Перед дослідом кладуть на стіл дві кульки від настільного теніса з залізним...

Вівторок 05 Кві 2011

«ЧАРІВНА» ПАЛИЧКА

Обладнання: 1) столик із скляною кришкою, задрапірований з боків тканиною; 2) клаптик кальки; 3) сильний магніт; 4) металева коробка з-під консервів; 5) коробочка з-під сірників із залізною пластинкою всередині; 6) ще кілька легких предметів, металевих або з залізною пластинкою всередині; 7) «чарівна» паличка.

Цей дослід...

Вівторок 05 Кві 2011

ВИТЯГТИ МЕТАЛЕВИЙ ЛАНЦЮЖОК З ПОСУДИНИ З ВОДОЮ, НЕ ДОТОРКАЮЧИСЬ ДО НЬОГО

Обладнання: 1) скляний циліндр з водою; 2) залізний ланцюжок; 3) магніт.

Високий скляний циліндр наповнюють водою і опускають у нього залізний ланцюжок. Пропонують витягти з води ланцюжок, не замочивши руки. Це можна зробити за допомогою сильного магніту, полюс якого підносять до стінки циліндра і повільно пересувають уз...

Четвер 31 Бер 2011

ЧУДОВА РІВНОВАГА

Обладнання: 1) яйце куряче з цвяхом усередині; 2) електромагніт круглий; 3) джерело постійного струму на 4—6 в; 4) рубильник; 5) з'єднувальні проводи; 6) стіл, накритий скатеркою.

Під кришкою стола в заздалегідь вибраному і позначеному зверху стола місці прикріплюють електромагніт, який сполучають через рубильник з акуму...

Четвер 31 Бер 2011

ТАНЕЦЬ ЛЯЛЬКИ

Обладнання: 1) підставка для магнітної стрілки; 2) хомутик подвійний для встановлення штабових магнітів на вістрі; 3) штабові магніти (1 пара); 4) лялька целулоїдна або паперова; 5) коробка з-під торта; 6) магніт із сплаву магніко.

По...

Четвер 31 Бер 2011

МАГНІТ, ЩО ВИСИТЬ У ПОВІТРІ

Обладнання: 1) два кільцевих магніти з сплаву з великою коерцитивною силою; 2) скляна трубка діаметром 15 мм; 3) кусочок ізоляційної стрічки.

Під назвою «Прилад для визначення взаємодії керамічних магнітів» Головучтехпром почав випускати магніти з порошку сплаву з великою коерцитивною силою, спресованого за допомогою пла...

Четвер 31 Бер 2011

ЕЛЕКТРИЧНА ДУГА ПІД ВОДОЮ

Обладнання: 1) два вугільних стержні діаметром 6—8 мм; 2) реостат з повзунком (30 ом, 5 а); 3) кристалізатор (20 см) з підфарбованою водою; 4) два штативи з муфтами і лапками; 5) підйомний столик; 6) джерело струму 127 в; 7) з'єд...

Четвер 31 Бер 2011

ЕЛЕКТРОПРОВІДНІСТЬ СКЛА

Обладнання: 1) скляна трубка діаметром 5—6 мм, завдовжки 20—25 см; 2) електрична лампочка з патроном на підставці; 3) спиртівка або сухий спирт; 4) з'єднувальні проводи; 5) сірники; 6) джерело струму (127—220 в).

Відомо, що ...

Четвер 31 Бер 2011

САТУРНОВЕ ДЕРЕВО

Обладнання: 1) скляна кювета для проекції; 2) кришка до неї з свинцевими електродами; 3) розчин оцтового свинцю; 4) батарея акумуляторів; 5) з'єднувальні проводи; 6) рубильник.

Кювету для проекції з розчином оцтового свинцю у дистильованій воді закривають кришкою з свинцевими електродами. Центральний електрод сполучають ...

Четвер 31 Бер 2011

ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ ВІД ДИМУ

Обладнання: 1) мідний вольтаметр; 2) електрофорна машина; 3) хімічний стакан з картонною кришкою; 4) два тонких з'єднувальних проводи; 5) димар і сірники.

Щоб очистити повітря від диму та пилу і щоб добути з нього цінні речовини, які в розпиленому стані у великій кількості містяться в повітрі цехів промислових підприємст...

1 2 3 4 
  • Нові оголошення
  • Нові компанії
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.