КАТОТТГ 2021 | Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад (2021.12.16)КАТОТТГ 2021 | Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад (2021.12.16)

Клікніть на , щоб відкрити нижчий рівень


Опис

Кодифікатор складається з кодів та назв усіх адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад, які згруповані за ознаками територіальної спільності й адміністративної підпорядкованості та унікального системного номера, який залишається незмінним незалежно від зміни підпорядкування адміністративно-територіальних одиниць і територій територіальних громад.

Уся множина об’єктів кодування розподілена за територіальною ознакою та адміністративною підпорядкованістю на чотири рівні (основні) та один підрівень (додатковий рівень) ієрархічної класифікації. До кожного рівня класифікації входять об’єкти, що підпорядковані об’єктам попереднього рівня.

Перший рівень кодифікації (буквене позначення кирилицею UA та розряди 1, 2) включає: - Автономну Республіку Крим; - області; - міста, що мають спеціальний статус, який визначається законами України.

Другий рівень кодифікації (розряди 3,4) включає: - райони Автономної Республіки Крим; - райони області.

Третій рівень класифікації (розряди 5-7) включає: - території територіальних громад в областях; - територіальні громади в районах Автономної Республіки Крим, міські територіальні громади міст республіканського значення в Автономній Республіці Крим, територіальні громади, що адміністративно підпорядковані Севастопольській міській раді, міським радам міст республіканського значення Автономної Республіки Крим.

Четвертий рівень класифікації (розряди 8-10) включає (населені пункти): - міста; - селища міського типу; - села; - селища.

Додатковий рівень класифікації (розряди 11,12) включає: - райони у містах (у тому числі в містах, що мають спеціальний статус).

  • Довідники
  • Партнери
  • Нові оголошення
  • Нові компанії