dovidnyk.in.ua

КВВ 2014 | КЛАСИФІКАЦІЯ ВИДІВ ВАНТАЖІВ 2014КВВ 2014 | КЛАСИФІКАЦІЯ ВИДІВ ВАНТАЖІВ 2014

Клікніть на , щоб відкрити нижчий рівень


Опис

Класифікація видів вантажів визначає групи видів вантажів, за якими проводиться державне статистичне спостереження щодо перевезення вантажів з метою одержання всебічної та вичерпної статистичної інформації щодо стану та розвитку ринку транспортних послуг.

КВВ – це інструмент для впорядкування статистичної інформації щодо послуг з перевезення вантажів.

Об’єктами класифікації у КВВ є види вантажів, що перевозяться транспортом.

За структурою КВВ складається з трьох блоків: коду виду вантажу, який має ієрархічну структуру, назви виду вантажу та блоку кодів Статистичної класифікації продукції (СКП-2011), який відображає позиції щодо походження видів вантажів.

Загальне кодове позначення об’єктів КВВ має вигляд ХХ.Х, де: ХХ – розділ, ХХ.X – група.

КВВ є аналогом Системи класифікацій для статистики транспорту ЄС (Classification system for transport statistics - NST 2007).

Ведення КВВ здійснює Держстат України.

Вантаж – товарно-матеріальні цінності, що перебувають у стані транспортування, переміщення, збереження у будь-якому вантажному транспортному засобі. До вантажів відносяться також усі вантажні місця та обладнання, такі як контейнери, знімні кузови або піддони.

Перевезення вантажів – процес, унаслідок якого відбувається транспортування в будь-яке місце будь-яких вантажів за допомогою рухомого складу окремих видів транспорту (вантажними автомобілями, залізничними вагонами, річковими та морськими суднами, літаками).

 • Довідники
 • Партнери
 • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого серверу. Наприклад: autoclub.lviv.ua.
  Виготовлення сайту: 500 грн.
  Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
  з повагою, команда Довідника.
 • Нові оголошення
 • Нові компанії