Середа 02 Січ 2013

Acer і Asus припиняють виробництво нетбуків

У 2009 році компанія ABI Research прогнозувала, що в 2013 році буде продано 139 000 000 нетбуків (спочатку нетбуками називалися пристрої з процесорами Intel Atom і екранами менше 10 дюймів по діагоналі - хоча з часом визначення стало більш розпливчастим). Однак, як пише The Guardian, продажі нетбуків в 2013 році насправді будуть набагато ближче ...

Середа 02 Січ 2013

Україна посіла в світовому рейтингу Facebook 60-е місце по аудиторії

За півтора місяця українська аудиторія Facebook зросла майже на 210 тисяч користувачів в загальному рейтингу Facebook по країнах.

Загальне число користувачів Facebook в Україні становить 2 млн. 305 тис. 980 користувачів. Про це свідчать дані аналітичної платформи для соціальних медіа SocialBakers.

Таким чином, Україна підняла...

Вівторок 30 Жов 2012

Оригінальна Samsung

Компанія Samsung, яка програла патентну суперечку, підігнала до офісу Apple 30 вантажівок з 5-центовими монетами. Таким чином Samsung виконала постанову суду про виплату Apple Inc штрафу в $ 1 млрд за порушення 6 патентів на продукцію. 30 вантажних машин, заповнених 5-центовими монетами, під'їхали до каліфорнійського офісу Apple вранці 28 серпня...

П'ятниця 05 Жов 2012

ЯКЩО В КИШЕНІ ТІЛЬКИ 100 ЄВРО

Експерти туристичного порталу Tripomatic розрахували, скільки днів турист зможе прожити на 100 євро в різних містах світу. Виявилося, що за один повноцінний обід в Осло можна три дні добре харчуватися на індійському Гоа, а один обід в Бангкоку по сумі буде приблизно дорівнює склянці газованої води в Римі ....

Ісландський Рейк'явік вияв...

Четвер 04 Жов 2012

"12 Причин звільнень із самих справжніх наказів різних компаній"

1. Протягом тижня приносив на своє робоче місце тополиний пух і підпалював його.

2. Несподівано вистрибнувши з шафи, налякав ділових партнерів фірми.

3. Підклав на стілець свого колеги канцелярську кнопку і сам же сів на неї, показавши тим самим низький розумовий рівень, що не відповідає займаної посади.

4. Випав з вікна ...

Четвер 04 Жов 2012

НА ЩО У ЄВРОПІ ДОСИТЬ 20 ЄВРО

Виявилося, що на цю суму в Португалії можна випити в п'ять разів більше кави, ніж у Греції, і в три рази більше пива, ніж у Словаччині. А за сиром Камамбер краще відправляти до Бельгії - там його можна купити в два рази більше, ніж в Словенії.

Щоб показати різницю в цінах на одні й ті ж товари в 17-ти країнах єврозони, репортери журнал...

Середа 26 Вер 2012

Гуцульські листи

Мандрівного в Карпатах зустрічають неодмінними жалями: «Ось би вам прiїхаті трохи ранiше (чі пiзднiше)». І справа не в тому, що ви з'явилися у невизначену для господарів годину. Навпаки, у цій фразі прикрість за вас: за те, що сьогодні вам не дістанеться побачити всієї навколишньої краси. Живучи серед дивовижної гармонії природи, українські горя...

Середа 26 Вер 2012

«ПриватБанк» почав оцифровувати документи клієнтів

«ПриватБанк» ввів послугу «Документообіг» для корпоративних клієнтів, яка дозволить зберігати документи в сейфі банку, а працювати з електронними їх аналогами.

Доставка документів проводиться службами інкасації банку і можлива по всій Україні. Банк дає гарантію від несанкціонованого доступу до архіву сторонніх осіб.

У «Приват...

1 2 3 4 5 6 7 
  • Нові оголошення
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.