Мамонтеня, знайдПонеділок 27 Гру 2010

Мамонтеня, знайдене на Ямалі

На Ямалі (півострів на півночі Західного Сибіру) було знайдене заморожене мамонтеня. 50-кілограмова самка померла близько 10 тисяч років тому у віці п'яти місяців. На даний момент це один з кращих екземплярів мамонта, чиє тіло збереглося до наших днів.

...
Знайдено новий тПонеділок 27 Гру 2010

Знайдено новий тип стародавньої людини - нащадки живуть сьогодні?

Згідно з новим генетичним дослідженням, раніше невідомий вид людини - Денисовці - ймовірно проживали у Азії протягом тисяч років, схрещувались з людьми подібних до всіх нас.

Як засвідчує результат нового аналізу ДНК з 40 000-річної кістки дівчини, знайденої в печері Денисова, що в Сибірі, населення тихоокеанських островів у Папуа-Новій Г...

Неділя 26 Гру 2010

Храми стародавніх майя були гігантськими динаміками?

Комплекси, можливо, використовувалися для акустичної трансляції і дезорієнтування.

Століття перед появою перших динаміків та гучномовців, стародавні американці - навмисно або, можливо, випадково, побудували будівлі як гігантські звукові підсилювачі.

Храми в древньому місті майя Паленке в центральній Мексиці, наприклад, могли утво...

Вулкан на місяціП'ятниця 17 Гру 2010

Вулкан на місяці Сатурну має лід - можливо життя?

Супутник Сатурна Титан вже давно підозрюють у наявності льодових вулканів. Тепер фотографії NASA, схоже, підтверджують принаймні один величезний сплячий криогенний вулкан. Також є вірогідність існування й інших вулканів такого типу.

Якщо докази підтвердяться, вони можуть бути свідоцтвом існування життя на найбільшому супутнику Сутарна.

...
Вівторок 14 Гру 2010

Нові Бактерії, знайдені на Титаніку їдять метал

Новий різновид бактерій був виявлений на затонулому корпусі Титаніка. Це, можливо, збільшує швидкість розпаду історичного судна. Учені з університету Далхаузі, що в Галіфаксі, Канада, зібрали зразки R.M.S. подібні на бурульки іржавчини, утворенні на Титаніку. Хоча утворення об'єдналися з живими організмами, ніхто не ідентифікував специфічні мі...

Понеділок 13 Гру 2010

Знайдено реальний код да Вінчі в очах Мона Лізи

АРТ експерти виявили реальнийі Код да Вінчі - після знайдених крихітних букв в очах Мони Лізи. Вони знайшли таємничий прихований код під час навчання збільшуючи найвідоміші картин Леонардо да Вінчі.

Мистецтвознавець Сільвано Вінчетті сказав: "У правому оці, здається, букви LV, які цілком могли бути ініціалами справжнього ім'я Мона Ліз...

2 3 4 5 6 7 
  • Нові оголошення
  • Наші послуги
  • Розробляємо та супроводжуємо сайти для малого та середнього бізнесу на базі нашого домену. Наприклад: autoschool.dovidnyk.in.ua, де замість autoschool - буде назва вашого підприємства.
    Виготовлення сайту: 500 грн.
    Підтримка сайту: 200 грн за рік. Якщо вас зацікавила ця пропозиція - пишіть нам у Зворотньому зв'язку.
    з повагою, команда Довідника.